1 View

W dniu 22.12.2018r. w Hali Sportowo – Widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury „Dom Harcerza” w Krakowie odbył się Turniej
Gwiazdkowy – Mistrzostwa Krakowa Dzieci i Młodzieży o Puchar Dyrektora MDK „Dom Harcerza”. W trakcie zawodów św. Mikołaj wręczył każdemu zawodnikowi paczkę świąteczną.

W zawodach udział brało 120 zawodników z 12 Krakowskich Klubów Karate oraz Skawiny. Sędzią głównym był shihan Andrzej Drewniak. Nasz klub reprezentowany przez 7 zawodników w klasyfikacji drużynowej zajął II miejsce.

Najlepsze wyniki uzyskali: Natalia Janik, Jagoda Chodowiec i Mateusz Janik. Zajęli oni w konkurencjach Kata oraz 5 technik wiekowych I miejsce.

Antoni Budek w konkurencji Kata zajął I miejsce, w konkurencji 5 technik – II miejsce.

Agnieszka Chodowiec w konkurencji 5 technik, do 6 lat, zajęła III miejsce.

Adam Pilszak zajął III miejsce w konkurencji Kata.

Natalii, Jagodzie, Mateszowi, Antoniemu, Agnieszce oraz Adamowi serdecznie gratulujemy!